Aslı Bekiroğlu: Ben bir dizide oynatırdım bu kızı!

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan, ‘Beni Böyle Sev’, ‘İkimizin Yerine’, ‘Gülümse Yeter’, ‘Yol Arkadaşım’, ‘Jet Sosyete’ gibi projelerde rol alan 28 yaşındaki güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz ay Bebek’te objektiflere takılmıştı.

Köpeklerini gezdirmeye çıkaran ünlü isim, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Ana yüreği” diyerek köpeklerine olan sevgisini dile getirmişti.

“SESİME GÜVENİYORUM”

Oyunculuktaki başarısını müzik alanını taşımak istediğini ifade eden Bekiroğlu, şarkı çıkarmak istediğini açıklamıştı. Sesine güvendiğini söyleyen Bekiroğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Şarkı yazıp söylemek istiyorum. Sesime güveniyorum. 6 sene konservatuvar okudum. Kendi kendime şarkı sözleri yazmıştım. Bestelenmedi, duruyorlar. Geceleri arkadaşların arasında söylüyorum.

PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULDU

Son olarak geçtiğimiz sene ‘Biricik Sevgilim’ adlı filmde rol alan Aslı Bekiroğlu, 1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşım ile gündeme geldi.

Yeni bir karesini yayınlayarak binlerce beğeni alan oyuncu, gönderisine “Ben bir dizide oynatırdım bu kızı ama siz bilirsiniz tabi…” mesajını yazdı.

Bekiroğlu’nun bu paylaşımına; “Çok haklısın çok”, “Seni dizisinde oynatmayan çok şey kaybeder” ve “Çok yakındır” gibi mesajlar yazıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x