Can Bonomo eşi Öykü Karayel’e övgü yağdırdı

Ceyda Düvenci’nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’ programının bu haftaki konuğu Can Bonomo’ydu. Oyuncu Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik yaşayan ve Roman adında bir oğlu olan şarkıcı, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

“OĞLUM İNANILMAZ BİR ŞEY”

Ceyda Düvenci’nin “Ben emindim senin enteresan bir baba olacağına. Nasıl bir hikaye, umduğun gibi mi oldu?” sorusuna Can Bonomo “Oğlum inanılmaz bir şey. Hiç beklediğim bir şey oldu. Bir evladım olursa onu çok severim, koruyup kollarım, ona örnek olmaya çalışırım diyordum, bu kadar aşık olacağımı, durmadan onun yanında olmak isteyeceğimi tahmin etmezdim. Benim babamla ilişkim azdı. Babamla 30 yaşıma geldiğimde ahbap olduk, arkadaş olduk. Bizim jenerasyonumuzda var galiba böyle bir şey. Çalışması gerekiyordu, çok çalıştı dolayısıyla çok görüşmedik biz. Şimdi şahane bir ilişkimiz var” yanıtını verdi.

“ROMAN’IN GÜLÜŞÜNDE ANNEMİ GÖRÜYORUM”

Annesinden de bahseden Can Bonomo, “Beni ben yapan birincil faktör annemi erken yaşta kaybetmiş olmam. Ben Roman’ın gülüşünde annemi görüyorum. Eğer şu ana, eşimle tanışmış olmama, Roman’a sahip olmama vesile olduysa ne mutlu bana. Annemin öldüğünü düşünmüyorum, duruyorlar öyle, oğlumun gülüşünde, yazdığım bir sözde” ifadelerini kullandı.

“EŞİM ÇOK GÜZEL”

Eşi Öykü Karayel’e hayranlık duyduğunu da belirten Bonomo, “Eşim çok güzel ve yetenekli bir kadın. Harika bir eş” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x