KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi tarafından vatandaşlara can suyu olması beklenen Mehmet Ali Paşa Mahallesindeki Kent Lokantasında açılacak olan 2. çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İzmit Belediyesi Meclis üyesi Erdem Arcan, SARBAŞ İşletmeler Müdürü Nuri Top ve Mehmet Ali Paşa Muhtarı Ahmet Kayabay çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar dilediler.
Related Posts
DEM Parti: Semboller ve değerlerle ilgili tek bir sorunumuz yok
DEM Parti Eş Genel Başkanı Bakırhan Mardin ve Diyarbakır Büyükşehir belediyeleriyle ilgili incelemelere tepki gösterdi: Provokasyonlar, değerler ve sembollerle kurulmak istenen tezgaha pirim vermeyiz.
Fransa parlamentosunda Filistin protestosu
Fransa’da Boyun Eğmeyen Fransa (LFI) partisi milletvekili Sebastien Delogu’nun Filistin bayrağı açması üzerine parlamentodaki oturuma ara verildi.
Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Şevket Altuğ 81 yaşına girdi
Yeşilçam’ın sevilen oyuncularından Şevket Altuğ, 81. yaşını kutladı. Uzun süredir Datça’da yaşayan Altuğ, doğum günü kutlamasında çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Sevenleri tebrik mesajlarıyla Altuğ’a destek oldu.