OPPO Pad Neo, Bluetooth SIG sertifikası aldı: Lansman yakın

Oppo, küresel pazar için yeni bir tablet hazırlığında görünüyor; bu tabletin adı Oppo Pad Neo olarak belirlendi. Eylül ayında NBTC sertifikasını alan tablet, daha sonra IMDA ve SIRIM listelerinde de yer aldı. Şimdi ise aynı cihaz, Bluetooth SIG sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı.

Bluetooth SIG listesinde yer alan bilgilere göre, tabletin model numarası OPD2303 ve Bluetooth 5.2 desteği onaylandı. İlginç bir şekilde, bu model numarası OnePlus Pad Go‘ya ait, bu da Pad Neo’nun küresel pazarda yeniden markalanmış bir versiyon olabileceğini düşündürüyor.

Oppo’nun daha önce de OnePlus cihazını yeniden markaladığına şahit olduk. Yakın zamanda Çin’de Oppo Pad Air 2‘yi piyasaya sürdü, bu cihaz da yeniden markalanmış bir OnePlus Pad Go idi.

OPPO Pad Neo, Bluetooth SIG sertifikası aldı: Lansman yakın

Bu durum, Pad Neo için de benzer özelliklerin beklenebileceğini gösteriyor. Bu özellikler arasında 11.35 inçlik 2.4K LCD ekran, 7:5 en boy oranı, 8 GB RAM ve 128 GB ya da 256 GB depolama seçenekleri bulunabilir. Cihaz, Helio G99 yonga setiyle güçlendirilmiş olabilir. Ayrıca büyük bir 8,000mAh pil ve USB-C şarj özelliği (USB 2.0 standardı) da muhtemel.

Kamera açısından bakıldığında, 8MP ön ve arka kameranın bulunması bekleniyor. Dört hoparlörle Dolby Atmos desteğinin bulunması, ses deneyimini zenginleştirebilir. Yazılım tarafında ise Android 14 tabanlı ColorOS ve genişletilebilir depolama için bir microSD kart yuvası olabilir.

Oppo, Pad Neo’nun küresel pazar için resmi lansman tarihini henüz açıklamadı. Ancak cihazın çeşitli sertifikasyonlarda görünmesi, lansmanın yakın olabileceğine işaret ediyor. Cihazın, Kasım ayında Çin’de piyasaya sürülen Oppo Reno 11 serisiyle birlikte çıkması bile mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x